Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Dom to często dorobek naszego całego życia, z którym wiążą się nie tylko kwestie ekonomiczne, ale również wspomnienia. Warto więc pomyśleć o pełnym i pewnym ubezpieczeniu mieszkania – niezależnie od tego, co mówią i doradzają inni.

Jest wiele produktów dostępnych na rynku finansowym. Również oferty w aspekcie zabezpieczenia nieruchomości mają różne zakresy i warunki. Decydując się na pomoc Twojego personalnego doradcy otrzymasz ofertę i ubezpieczenie mieszkania o parametrach spełniających Twoje oczekiwania.

Tylko u naszych łódzkich doradców dowiesz się wszystkiego o pakietach obejmujących ochronę domów, lokali mieszalnych, stałych elementów i wyposażenia (od wszystkich ryzyk). Dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym na terenie RP oraz bezpłatna usługa home assistance (pomoc hydraulika, ślusarza, elektryka, serwis sprzętu RTV/AGD i inne).

O więcej szczegółów pytaj naszego doradcę. Umów się na bezpłatne konsultacje (darmowa aktualizacja wartości nieruchomości w momencie zawierania umowy ubezpieczenia).

Skontaktuj się z nami